Loading...... AdDynamix

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. św. JANA PAWŁA II w STRYSZOWIE
 

O szkole

Szkoła Odkrywców Talentów


TV

Aktualności

Projekty realizowane w naszej szkole















Galeria



REKRUTACJA DO KLASY I 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Stryszowie informuje, że w dniach 12.03.2018 r. do 30.03.2018 r. rozpoczyna się rekrutacja uczniów do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Stryszowie na rok szkolny 2018/2019.

Obowiązkiem rekrutacyjnym objęte są wszystkie dzieci urodzone w 2011 roku zamieszkałe w obwodzie szkoły.

W celu zgłoszenia dziecka należy pobrać formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Stryszowie w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły www.spstryszow.iap.pl. Wypełnione formularze należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 30.03.2018r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Stryszowie.

W postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2018/2019 do szkoły podstawowej kandydaci zamieszkali poza jej obwodem mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami.


DOKUMENTY DO POBRANIA:

FORMULARZ REKRUTACYJNY KANDYDATA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STRYSZOWIE(ZAMIESZKANIE W OBWODZIE SZKOŁY)

FORMULARZ REKRUTACYJNY KANDYDATA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STRYSZOWIE(ZAMIESZKANIE POZA OBWODEM SZKOŁY)

ANIETA REKRUTACYJNA KANDYDATA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W STRYSZOWIE(ZAMIESZKANIE POZA OBWODEM SZKOŁY)

Utworzono w 2003
Kontakt: Koło informatyczne

Kontakt: e- mail
Szkoła Podstawowa
im. św. Jana Pawła II
w Stryszowie
34-146 Stryszów
tel. 033 8797492

Sekretariat

Biblioteka

Filmy

Dla rodziców

Dla uczniów

Przydatne linki