Loading...... AdDynamix

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTWOWEJ W STRYSZOWIE
 

O szkole

Szkoła Odkrywców Talentów


Aktualności

Projekty realizowane w naszej szkole

GaleriaBezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń - certyfikat jest naszNasza szkoła przystąpiła we wrześniu 2012r. do II Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół pod nazwą "Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń" „ organizowanego przez Fundację Państwa Obywatelskiego. Honorowy patronat objęły: „MEN, Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej, Rada Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem konkursu jest przekazywanie szerokiej i rzetelnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa dzieci oraz pobudzanie świadomości opiekunów na temat zagrożeń, na które narażone są dzieci, a które mogą wpłynąć na ich rozwój. W terminie od 5.09.2012r. do 30 IV 2013r. zrealizowaliśmy 10 zadań objętych konkursem.

W ramach działań zaprosiliśmy przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego GOPS. Przeprowadzono liczne pogadanki, debaty, konwersatoria, konkursy: literacki, i plastyczny. Uczniowie uczestniczyli w happeningu: "Nosząc odblaski, chcemy czuć się bezpieczni", "Dniu Bezpiecznego Internetu". Obejrzeli przedstawienia teatralne związane z tematyką konkursową.

Cała społeczność szkolna aktywnie uczestniczyła w działaniach, które koordynowała pani mgr Urszula Bizoń.

Z satysfakcją przyznajemy, że liczne i zróżnicowane działania zostały pozytywnie ocenione przez konkursową komisję, która przyznała naszej placówce certyfikat „Bezpieczna Szkoła” i wpisała ją do Ogólnopolskiego Klubu Bezpiecznych Szkół.Utworzono w 2003
Kontakt: Koło informatyczne

Kontakt: e- mail
Szkoła Podstawowa
w Stryszowie
34-146 Stryszów
tel. 033 8797492

Sekretariat

Biblioteka

Filmy

Dla rodziców

Dla uczniów

Przydatne linki