Działamy i Nagradzamy

Działamy i Nagradzamy

Dnia 28 lutego w szkole odbył się apel, podczas którego pan dyrektor wręczył uczniom nagrody za różne osiągnięcia.

Na początku rozdane zostały podziękowania i upominki  uczniom klasy VIII  (Zofii Kowalskiej, Patrycji Kozik, Janowi Klaczakowi i Piotrowi Rybie)za udział w „Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy”.

Dwie uczennice z klasy VIII -  Zofia Kowalska i Patrycja Kozik otrzymały podziękowania od fundacji „Nieskończone możliwości” za pomoc w organizacji publicznej zbiórki.

Podczas apelu rozdane były nagrody za konkursy organizowane przez GOK w Stroniu, oraz rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczny internet”.

Z okazji Święta Zakochanych, SU przeprowadził plebiscyt zatytułowany „Dżentelmen i Dama Roku”. W kategorii klas I–III Damą Roku została Barbara Ryba z kl. I. Tytuł Dżentelmena otrzymał Jakub Malina z kl. II. W kategorii klas IV-VIII tytuł Damy wygrała Anna Nenko z kl. VI natomiast wśród chłopców, najbardziej szarmanckim został Szymon Dura  z kl. VII.

W konkursie na najciekawszy strój karnawałowy, zorganizowany podczas zabawy ostatkowej, I miejsce zajęła Patrycja Kozik  z kl. VIII, II miejsce otrzymała Kamila Stanowska z kl. IV, a miejsce III powędrowało do Judyty Pyki z kl. IV.

W szkolnym konkursie karaoke, przeprowadzonym również podczas zabawy karnawałowej, zostały rozdane dyplomy dla:
Natalii Worytko z kl. IV za zajęcie I miejsca, Szymona Dury za zajęcie II miejsca oraz Jana Klaczaka z kl. VIII za zajęcie miejsca III.

Opiekun SU wręczyła również dyplomy za udział w zbiórce charytatywnej „Góra Grosza”

Kl. I-III:                                            KL. IV-VIII

I miejsce- kl. III                       I miejsce- kl. VI

II miejsce- kl. I                        II miejsce- kl. V

III miejsce- kl. II                     III miejsce- kl. IV

                                              IV miejsce- kl. VIII

                                               V miejsce- kl. VII